Realme C85 Pro (256GB/8GB; 50MP Triple Camera; 7000mAh)
KSh 6,000 Original price was: KSh 6,000.KSh 5,200Current price is: KSh 5,200.
iPhone 11 (128GB/4GB; 12MP Dual Camera - Certified Renewed)
KSh 10,500 Original price was: KSh 10,500.KSh 9,000Current price is: KSh 9,000.
Free, Same Day Delivery. Payment on Delivery.
Nokia C22 (128GB/2GB; 13MP Dual Camera; 5050mAh)
KSh 2,999
| Display | 6.5 Inches, 720 x 1600 Pixels |
| Processor | 1.6 GHz Octa-core |
| Camera | 13MP + 2MP |
| Storage | 64GB, MicroSD up to 256GB |
| RAM | 2GB + 2GB Virtual RAM |
| Battery | 5050mAh, 10W Fast Charging |
| Software | Android 13, Go Edition |
| Deposit | Ksh 2,999 |
| Installments | Ksh 73 Daily or Ksh 2,190 Monthly |
Out of stock
Out of stock
Category: HMD
- All Phone Brands, in one place
- 12 Months Warranty
- Payment on delivery accepted
- Kuja tu na Deposit na ID, Tutakusort!
-
Lipa Mdogo Mdogo Center: NEW AL NOOR EXHIBITIONS, 1st Floor, Shop B20. Kenneth Matiba Road, Nairobi CBD.
-
Calls/WhatsApp: 0725-266-766
Additional information
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Nokia C22 (128GB/2GB; 13MP Dual Camera; 5050mAh)” Cancel reply
Trending Smartphones
-
Tecno Spark 50 (128GB/4GB; 50MP Triple Camera; 6700mAh)
KSh 3,900Original price was: KSh 3,900.KSh 3,500Current price is: KSh 3,500. -
Tecno Camon 50 (256GB/8GB; 50MP Dual Camera; 6150mAh)
KSh 8,500Original price was: KSh 8,500.KSh 7,600Current price is: KSh 7,600. -
Infinix Note 60 Pro (256GB/8GB; 50MP Pro Camera; 6000mAh)
KSh 9,500Original price was: KSh 9,500.KSh 8,800Current price is: KSh 8,800. -
Tecno Camon 50 Pro (256GB/8GB; 50MP Triple Camera; 6150mAh)
KSh 9,000Original price was: KSh 9,000.KSh 8,300Current price is: KSh 8,300. -
Infinix Note Edge 5G (256GB/8GB; 50MP Pro Camera; 6500mAh)
KSh 8,500Original price was: KSh 8,500.KSh 7,800Current price is: KSh 7,800.

Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.