Filter by Series
Ksh 10k to 15k
Samsung A36 5G (256GB/8GB; 50MP Triple Camera; 5000mAh)
Rated 5.00 out of 5
KSh 16,000 – KSh 18,500Price range: KSh 16,000 through KSh 18,500
| Display | 6.7 Inches, 1080 x 2340 Pixels |
| Camera | 50MP + 8MP + 5MP |
| Storage | 128GB/256GB |
| RAM | 6GB/8GB |
| Battery | 5,000mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, One UI 7 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Samsung A26 5G (256GB/8GB; 50MP Triple Camera; 5000mAh)
KSh 13,500 – KSh 15,500Price range: KSh 13,500 through KSh 15,500| Display | 6.7 Inches, 1080 x 2340 Pixels |
| Camera | 50MP + 8MP + 2MP |
| Storage | 128GB/256GB |
| RAM | 6GB/8GB |
| Battery | 5,000mAh, 25W Fast Charging |
| Software | Android 16, One UI 8.1 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Galaxy Note 20 Ultra (128GB/8GB; 108MP Triple Camera; 4500mAh – Certified Renewed)
| Display | 6.9 inches, 1440 x 3088 pixels |
| Camera | 108MP + 12MP + 12MP triple |
| Storage | 128GB/256GB |
| RAM | 8GB |
| Battery | 4,500mAh, Wireless Charging |
| Software | Android 13, OneUI 5 |
Showing all 3 resultsSorted by latest