Vivo V70 FE (512GB/8GB; 200MP Triple Camera; 7000mAh)
KSh 9,000 – KSh 10,500Price range: KSh 9,000 through KSh 10,500
iPhone 11 (128GB/4GB; 12MP Dual Camera - Certified Renewed)
KSh 7,000 – KSh 10,600Price range: KSh 7,000 through KSh 10,600
Free, Same Day Delivery. Payment on Delivery.
Infinix Note 10 Pro (128GB/8GB; 64MP Quad Camera; 5000mAh)
KSh 10,500 Original price was: KSh 10,500.KSh 9,200Current price is: KSh 9,200.
| Display | 6.95 Inches, 1080 x 2460 Pixels |
| Processor | 2.05 GHz Octa-core |
| Camera | 64MP + 8MP + 2MP + 2MP |
| Storage | 128GB, MicroSD up to 2TB |
| RAM | 8GB |
| Battery | 5,000mAh, 33W Fast Charging |
| Software | Android 11, XOS 7.6 |
Out of stock
Category: Infinix
- All Phone Brands, in one place
- Warranty up to 2 Years
- Payment on delivery accepted
- Kuja tu na Deposit na ID, Tutakusort!
-
Lipa Mdogo Mdogo Center: NEW AL NOOR EXHIBITIONS, 1st Floor, Shop B20. Kenneth Matiba Road, Nairobi CBD.
-
Calls/WhatsApp: 0721-114-168
Additional information
| Main Camera | 64MP |
|---|---|
| Front Camera | 16MP |
| Storage | 128GB |
| RAM | 8GB |
| Network | 4G |
| Fingerprint Sensor | Side Mounted |
| Series | Infinix Note Series |
| Deposit | Ksh 7k to 10k |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Infinix Note 10 Pro (128GB/8GB; 64MP Quad Camera; 5000mAh)” Cancel reply
Trending Smartphones
-
Vivo V70 FE (512GB/8GB; 200MP Triple Camera; 7000mAh)
KSh 9,000 – KSh 10,500Price range: KSh 9,000 through KSh 10,500
-
Vivo V70 5G (512GB/12GB; 50MP Triple Camera; 6500mAh)
KSh 15,000Original price was: KSh 15,000.KSh 13,100Current price is: KSh 13,100. -
Tecno Camon 50 (256GB/8GB; 50MP Dual Camera; 6150mAh)
KSh 6,300Original price was: KSh 6,300.KSh 5,700Current price is: KSh 5,700. -
Infinix Note 60 Pro (256GB/8GB; 50MP Pro Camera; 6000mAh)
KSh 7,500Original price was: KSh 7,500.KSh 6,900Current price is: KSh 6,900. -
Tecno Camon 50 Pro (256GB/8GB; 50MP Triple Camera; 6150mAh)
KSh 7,000Original price was: KSh 7,000.KSh 6,300Current price is: KSh 6,300.
Related Smartphones
-13% New
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Infinix Note Edge 5G (256GB/8GB; 50MP Pro Camera; 6500mAh)
-8% New
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Infinix Hot 60 Pro (128GB/8GB; 50MP Triple Camera; 5160mAh)
-4%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Infinix GT30 Pro (256GB/12GB; 108MP Dual Camera; 5000mAh)
-7%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.