Filter by Deposit
Filter by Series
- Elimutab Kids Tablets 1
- Galaxy S Series 7
- Honor X Series 1
- Infinix GT Series 1
- Infinix Hot Series 3
- Infinix Note Series 2
- Infinix Smart Series 2
- iPhone 11 Series 2
- iPhone 12 Series 2
- iPhone 13 Series 1
- iPhone 14 Series 2
- iPhone 15 Series 2
- Itel City Series 2
- MKOPA M-Series 1
- Mkopa X Series 5
- Neon Series 1
- Oppo A Series 3
- Philips Essense Series 2
- Philips Omni Series 1
- Realme C Series 3
- Realme Note Series 1
- Redmi A Series 1
- Redmi C Series 1
- Redmi Note Series 2
- Samsung A Series 6
- Samsung Note Series 2
- Tecno Camon Series 4
- Tecno Megapad Tablets 1
- Tecno Pop Series 2
- Tecno Spark Series 5
- Villaon V Series 1
- Vivo V Series 1
- Vivo Y Series 4
Shop
Infinix Smart 10 (128GB/4GB; 8MP Dual Camera; 5000mAh)
KSh 2,500 – KSh 2,800Price range: KSh 2,500 through KSh 2,800| Display | 6.67 Inches, 720 x 1600 Pixels |
| Camera | 8MP + AI Lens |
| Storage | 128GB/64GB |
| RAM | 4GB/3GB |
| Battery | 5,000mAh, 15W Fast Charging |
| Software | Android 15 (Go Edition), XOS 15.1 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Infinix GT30 Pro (256GB/12GB; 108MP Dual Camera; 5000mAh)
| Display | 6.78 Inches, 1224 x 2720 Pixels |
| Camera | 108MP + 8MP |
| Storage | 256GB UFS3.1 |
| RAM | 24GB (12GB + 12GB Extended) |
| Battery | 5,500mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, XOS 15 |
Itel City 100 (128GB/6GB; 13MP Camera; 5200mAh)
| Display | 6.75 Inches, 720 x 1600 Pixels |
| Camera | 13MP |
| Storage | 256GB/128GB UFS 2.2 |
| RAM | 4GB/6GB LPDDR4X |
| Battery | 5,200mAh, 18W Fast Charging |
| Software | Android 14, Itel OS 14.5 |
Villaon V50s (64GB/4GB; 8MP Dual Camera; 4000mAh)
| Display | 6.52 Inches, 720 x 1600 Pixels |
| Camera | 8MP |
| Storage | 64GB |
| RAM | 8GB (4GB + 4GB Extended) |
| Battery | 4000mAh |
| Software | Android 14 (Go Edition) |
Realme C75x (256GB/8GB; 50MP Triple Camera; 5600mAh)
KSh 4,100 – KSh 4,600Price range: KSh 4,100 through KSh 4,600| Display | 6.67 Inches, 720 x 1604 Pixels |
| Camera | 50MP + AI Lens |
| Storage | 256GB UFS 2.2 |
| RAM | 16GB (8GB + 8GB Dynamic) |
| Battery | 5,600mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, Realme UI 6.0 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Samsung A07 (128GB/4GB; 50MP Dual Camera; 5000mAh)
KSh 3,700 – KSh 4,400Price range: KSh 3,700 through KSh 4,400| Display | 6.7 Inches, 720 x 1600 Pixels |
| Camera | 50MP + 2MP |
| Storage | 128GB/64GB |
| RAM | 4GB |
| Battery | 5,000mAh, 25W Fast Charging |
| Software | Android 16, One UI 8.0 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Tecno Camon 40 Pro (256GB/8GB; 50MP Dual Camera; 5200mAh)
| Display | 6.78 Inches, 1080 x 2436 Pixels |
| Camera | 50MP + 8MP |
| Storage | 256GB |
| RAM | 16GB (8GB + 8GB Extended) |
| Battery | 5,200mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, HiOS 15 |
Tecno Camon 40 (256GB/8GB; 50MP Dual Camera; 5200mAh)
| Display | 6.78 Inches, 1080 x 2436 Pixels |
| Camera | 50MP + 8MP |
| Storage | 256GB |
| RAM | 16GB (8GB + 8GB Extended) |
| Battery | 5,200mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, HiOS 15 |
Samsung A56 5G (256GB/8GB; 50MP Triple Camera; 5000mAh)
KSh 20,000 – KSh 21,000Price range: KSh 20,000 through KSh 21,000| Display | 6.7 Inches, 1080 x 2340 Pixels |
| Camera | 50MP + 12MP + 5MP |
| Storage | 128GB/256GB |
| RAM | 8GB |
| Battery | 5,000mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, One UI 7 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Samsung A36 5G (256GB/8GB; 50MP Triple Camera; 5000mAh)
Rated 5.00 out of 5
KSh 16,000 – KSh 18,500Price range: KSh 16,000 through KSh 18,500
| Display | 6.7 Inches, 1080 x 2340 Pixels |
| Camera | 50MP + 8MP + 5MP |
| Storage | 128GB/256GB |
| RAM | 6GB/8GB |
| Battery | 5,000mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, One UI 7 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Samsung A26 5G (256GB/8GB; 50MP Triple Camera; 5000mAh)
KSh 13,500 – KSh 15,500Price range: KSh 13,500 through KSh 15,500| Display | 6.7 Inches, 1080 x 2340 Pixels |
| Camera | 50MP + 8MP + 2MP |
| Storage | 128GB/256GB |
| RAM | 6GB/8GB |
| Battery | 5,000mAh, 25W Fast Charging |
| Software | Android 16, One UI 8.1 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Vivo Y04 (64GB/4GB; 13MP Dual Camera; 5500mAh)
| Display | 6.74 Inches, 720 x 1600 Pixels |
| Camera | 13MP F2.2 + 0.08MP F3.0 |
| Storage | 128GB/64GB eMMC 5.1 |
| RAM | 4GB LPDDR4X |
| Battery | 5,500mAh, 15W Fast Charging |
| Software | Android 14, FuntouchOS 14 |
Neon Ultra 2 (64GB/4GB; 16MP Triple Camera; 5000mAh)
| Display | 6.75 Inches, 720 x 1600 Pixels |
| Camera | 16MP + Auxiliary Lens |
| Memory | 64GB |
| RAM | 4GB |
| Battery | 5000mAh, 10W Charging |
| Software | Android 14, Go Edition |
MKOPA X30 (256GB/6GB; 50MP Dual Camera; 5000mAh)
| Display | 6.72 Inches, 2340 x 1080 Pixels |
| Processor | 1.8 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP + 8MP Dual |
| Memory | 256GB Storage, 6GB RAM |
| Battery | 5000mAh, 20W Fast Charging |
| Software | Android 15 + 2 OS Updates |
| Deposit | Ksh 3,999 |
| Installments | Ksh 90 Daily |
Philips Omni 10 (256GB/8GB; 108MP Dual Camera; 5000mAh)
| Display | 6.6 Inches, 720 x 1612 Pixels |
| Processor | 2.0 GHz Octa-core |
| Camera | 108MP + 0.08MP |
| Memory | 256GB Storage; 8GB RAM |
| Battery | 5000mAh, 18W Fast Charging |
| Software | Android 13 |
| Deposit | Ksh 5,900 |
| Installments | Ksh 95 Daily |
Philips Essense 20 (256GB/8GB; 50MP Dual Camera; 5000mAh)
KSh 3,600 – KSh 4,800Price range: KSh 3,600 through KSh 4,800| Display | 6.56 Inches, 720 x 1612 Pixels |
| Processor | 1.6 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP + 2MP |
| Memory | 256GB/128GB Storage; 8GB/4GB RAM |
| Battery | 5000mAh, 10W Charging |
| Software | Android 14 |
| Deposit | 256GB – Ksh 4,800; 128GB – Ksh 3,600 |
| Installments | 256GB – Ksh 80 Daily; 128GB – Ksh 60 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Philips Essense 10 (128GB/3GB; 13MP Dual Camera; 5000mAh)
KSh 2,700 – KSh 3,200Price range: KSh 2,700 through KSh 3,200| Display | 6.56 Inches, 720 x 1612 Pixels |
| Processor | 1.6 GHz Octa-core |
| Camera | 13MP + 2MP |
| Memory | 128GB/64GB Storage; 3GB/4GB RAM |
| Battery | 5000mAh, 10W Charging |
| Software | Android 14 |
| Deposit | 128GB – Ksh 3,200; 64GB – Ksh 2,700 |
| Installments | 128GB – Ksh 55 Daily; 64GB – Ksh 50 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
MKOPA X3 (128GB/4GB; 50MP Dual Camera; 5000mAh)
| Display | 6.56 Inches, 1600 x 720 Pixels |
| Processor | 1.6 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP + 50MP Dual |
| Memory | 128GB Storage, 4GB RAM |
| Battery | 5000mAh, 20W Fast Charging |
| Software | Android 15 + 2 OS Updates |
| Deposit | Ksh 3,199 |
| Installments | Ksh 67 Daily |
Realme C75 (512GB/8GB; 50MP Triple Camera; 6000mAh)
KSh 4,900 – KSh 6,000Price range: KSh 4,900 through KSh 6,000| Display | 6.72 Inches, 2400 x 1080 FHD+ |
| Camera | 50MP + AI Lens |
| Storage | 512GB/256GB/128GB |
| RAM | 16GB (8GB + 8GB Dynamic) |
| Battery | 6,000mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 14, Realme UI 5.0 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
MKOPA M10 (64GB/4GB; 13MP Dual Camera; 5000mAh)
| Display | 6.56 Inches, 1612 x 720 Pixels |
| Processor | 1.6 GHz Octa-core |
| Camera | 13MP + AI lens |
| Memory | 128GB Storage, 4GB RAM |
| Battery | 5000mAh, 10W Charging |
| Software | Android 14 + 2 OS Updates |
| Deposit | Ksh 2,800 |
| Installments | Ksh 62 Daily |
Load more products
Loading...
Showing 41–60 of 83 resultsSorted by latest