Filter by Deposit
Filter by Series
- Elimutab Kids Tablets 1
- Galaxy S Series 7
- Honor X Series 1
- Infinix GT Series 1
- Infinix Hot Series 3
- Infinix Note Series 2
- Infinix Smart Series 2
- iPhone 11 Series 2
- iPhone 12 Series 2
- iPhone 13 Series 1
- iPhone 14 Series 2
- iPhone 15 Series 2
- Itel City Series 2
- MKOPA M-Series 1
- Mkopa X Series 5
- Neon Series 1
- Oppo A Series 3
- Philips Essense Series 2
- Philips Omni Series 1
- Realme C Series 3
- Realme Note Series 1
- Redmi A Series 1
- Redmi C Series 1
- Redmi Note Series 2
- Samsung A Series 6
- Samsung Note Series 2
- Tecno Camon Series 4
- Tecno Megapad Tablets 1
- Tecno Pop Series 2
- Tecno Spark Series 5
- Villaon V Series 1
- Vivo V Series 1
- Vivo Y Series 4
Shop
Realme C85 Pro (256GB/8GB; 50MP Triple Camera; 7000mAh)
| Display | 6.8 Inches, 2344 x 1080 Pixels |
| Camera | 50MP + AI Lens |
| Storage | 256GB |
| RAM | 16GB (8GB + 8GB Dynamic) |
| Battery | 7,000mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, Realme UI 6.0 |
Itel City 200 (128GB/4GB; 50MP Camera; 5200mAh)
| Display | 6.75 Inches, 720 x 1600 Pixels |
| Camera | 50MP |
| Storage | 128GB UFS 2.2 |
| RAM | 4GB LPDDR4X |
| Battery | 5,200mAh, 18W Fast Charging |
| Software | Android 14, Itel OS 14.5 |
Tecno Spark 50 (128GB/4GB; 50MP Triple Camera; 6700mAh)
| Display | 6.78 Inches, 720 x 1600 Pixels |
| Camera | 50MP AI Triple |
| Storage | 128GB / 256GB |
| RAM | 8GB (4GB + 4GB Extended) |
| Battery | 6700mAh, 18W Fast Charging |
| Software | Android 16, HiOS 16 |
Redmi A7 Pro (128GB/4GB; 13MP Triple Camera; 6000mAh)
| Display | 6.9 Inches, 720 x 1600 Pixels |
| Camera | 13MP + Auxiliary lens |
| Storage | 128GB/64GB UFS 2.2 |
| RAM | 4GB LPDDR4X |
| Battery | 6000mAh, 15W Fast Charging |
| Software | Android 16, Xiaomi HyperOS 3 |
Oppo A6 (256GB/8GB; 50MP Dual Camera; 7000mAh)
KSh 7,100 – KSh 7,700Price range: KSh 7,100 through KSh 7,700| Display | 6.75 Inches, 720 x 1570 Pixels |
| Camera | 50MP + 2MP |
| Storage | 256GB UFS 2.2 |
| RAM | 16GB (8GB + 8GB Extended) |
| Battery | 7,000mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, ColorOS 15 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Vivo Y05 (128GB/4GB; 8MP Dual Camera; 6500mAh)
KSh 2,700 – KSh 3,200Price range: KSh 2,700 through KSh 3,200| Display | 6.74 Inches, 720 x 1600 Pixels |
| Camera | 8MP F2.0 |
| Storage | 128GB/64GB eMMC 5.1 |
| RAM | 4GB LPDDR4X |
| Battery | 6,500mAh, 15W Fast Charging |
| Software | Android 16, OriginOS 6.0 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Infinix Smart 20 (128GB/4GB; 8MP Dual Camera; 5200mAh)
| Display | 6.78 Inches, 720 x 1576 Pixels |
| Camera | 8MP + AI Lens |
| Storage | 128GB/64GB |
| RAM | 4GB |
| Battery | 5,200mAh, 15W Fast Charging |
| Software | Android 16 (Go Edition), XOS 16 |
Tecno Camon 50 (256GB/8GB; 50MP Dual Camera; 6150mAh)
| Display | 6.78 Inches, 1208 x 2644 Pixels |
| Camera | 50MP + 8MP |
| Storage | 256GB |
| RAM | 16GB (8GB + 8GB Extended) |
| Battery | 6,150mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 16, HiOS 16 |
Infinix Note 60 Pro (256GB/8GB; 50MP Pro Camera; 6000mAh)
| Display | 6.78 Inches, 1208 x 2644 Pixels |
| Camera | 50MP Pro-Level AI Camera |
| Storage | 256GB UFS 2.2 |
| RAM | 16GB (8GB + 8GB Extended) |
| Battery | 6,000mAh, 90W Fast Charging |
| Software | Android 16, XOS 16 |
Tecno Camon 50 Pro (256GB/8GB; 50MP Triple Camera; 6150mAh)
| Display | 6.78 Inches, 1208 x 2644 Pixels |
| Camera | 50MP + 50MP + 8MP |
| Storage | 256GB |
| RAM | 16GB (8GB + 8GB Extended) |
| Battery | 6,150mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 16, HiOS 16 |
Tecno Pop 20 (128GB/4GB; 13MP Dual Camera; 5000mAh)
KSh 2,700 – KSh 3,200Price range: KSh 2,700 through KSh 3,200| Display | 6.75 Inches, 720 x 1600 Pixels |
| Camera | 13MP + 0.08MP |
| Storage | 128GB/64GB |
| RAM | 8GB (4GB + 4GB Extended) |
| Battery | 5000mAh, 15W Fast Charging |
| Software | Android 15 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Vivo Y31d (256GB/8GB; 50MP Dual Camera; 7200mAh)
KSh 4,300 – KSh 4,800Price range: KSh 4,300 through KSh 4,800| Display | 6.75 Inches, 720 x 1570 Pixels |
| Camera | 50MP + 0.08MP |
| Memory | 256GB/128GB eMMC 5.1 |
| RAM | 16GB (8GB + 8GB Extended) |
| Battery | 7,200mAh, 44W Fast Charging |
| Software | Android 15, FuntouchOS 15 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Infinix Note Edge 5G (256GB/8GB; 50MP Pro Camera; 6500mAh)
| Display | 6.78 Inches, 1208 x 2644 Pixels |
| Camera | 50MP Pro-Level AI Camera |
| Storage | 256GB UFS 2.2 |
| RAM | 16GB (8GB + 8GB Extended) |
| Battery | 6,500mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 16, XOS 16 |
Oppo A6x (256GB/4GB; 13MP Dual Camera; 6500mAh)
KSh 2,400 – KSh 3,700Price range: KSh 2,400 through KSh 3,700| Display | 6.75 Inches, 720 x 1570 Pixels |
| Camera | 13MP F2.2 |
| Storage | 256GB/128GB/64GB |
| RAM | 4GB |
| Battery | 6,500mAh, 5W Reverse Charging |
| Software | Android 15, ColorOS 15 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Redmi Note 15 Pro (512GB/12GB; 200MP Triple Camera; 6500mAh)
KSh 6,400 – KSh 8,000Price range: KSh 6,400 through KSh 8,000| Display | 6.77 Inches, 1080 x 2392 Pixels |
| Camera | 200MP F1.7 + 8MP F2.2 |
| Storage | 512GB/256GB UFS 2.2 |
| RAM | 12GB/8GB LPDDR4X |
| Battery | 6,500mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, HyperOS 2 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Redmi Note 15 (256GB/8GB; 108MP Triple Camera; 6000mAh)
KSh 4,500 – KSh 5,100Price range: KSh 4,500 through KSh 5,100| Display | 6.77 Inches, 1080 x 2392 Pixels |
| Camera | 108MP + 2MP + 2MP |
| Storage | 256GB/128GB UFS 2.2 |
| RAM | 8GB/6GB LPDDR4X |
| Battery | 6000mAh, 33W Fast Charging |
| Software | Android 15, HyperOS |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Tecno MegaPad SE (128GB/4GB; 8MP Dual Camera; 7000mAh)
| Display | 11 Inches, 800 x 1280 Pixels |
| Camera | 8MP |
| Storage | 256GB/128GB |
| RAM | 16GB (8GB + 8GB Extended) |
| Battery | 7000mAh, 18W Fast Charging |
| Software | Android 15 |
Honor X6c (256GB/6GB; 50MP Dual Camera; 5300mAh)
KSh 4,200 – KSh 4,500Price range: KSh 4,200 through KSh 4,500| Display | 6.61 Inches, 1604 x 720 Pixels |
| Camera | 50MP + AI Lens |
| Storage | 256GB/128GB |
| RAM | 6GB |
| Battery | 5,300mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, MagicOS 9.0 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Oppo A6 Pro 5G (256GB/8GB; 50MP Dual Camera; 7000mAh)
KSh 8,300 – KSh 9,200Price range: KSh 8,300 through KSh 9,200| Display | 6.57 Inches, 1080 x 2372 Pixels |
| Camera | 50MP + 2MP |
| Storage | 256GB |
| RAM | 8GB |
| Battery | 7,000mAh, 80W Fast Charging |
| Software | Android 15, ColorOS 15 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Samsung 65 inch Crystal UHD 4K HDR Smart TV – 65U8000F
- 65-Inch Crystal UHD 4K Display (3840 × 2160, 50 Hz) – Stunning ultra-high definition picture with HDR10+ for vivid colors and deep contrast.
- Crystal Processor 4K + 4K Upscaling – Enhances clarity and boosts non-4K content up to near-4K quality.
- Smart Tizen OS with One UI – Built-in streaming apps, voice assistant support, SmartThings hub, and Samsung Knox Security.
- 20W Audio with OTS Lite & Q-Symphony – Immersive sound that tracks on-screen action, with Q-Symphony support for compatible soundbars.
- Multiple Connectivity Options – 3× HDMI (4K @ 60 Hz), USB-A, Wi-Fi 5, Bluetooth 5.3, and Ethernet for versatile device connections.
- Sleek MetalStream Design + VESA Mount Ready – Slim metal bezel and wall-mount compatibility for a modern living space
Load more products
Loading...
Showing 1–20 of 83 resultsSorted by latest