Filter by Deposit
Vivo Y Series
Vivo Y05 (128GB/4GB; 8MP Dual Camera; 6500mAh)
KSh 2,700 – KSh 3,200Price range: KSh 2,700 through KSh 3,200| Display | 6.74 Inches, 720 x 1600 Pixels |
| Camera | 8MP F2.0 |
| Storage | 128GB/64GB eMMC 5.1 |
| RAM | 4GB LPDDR4X |
| Battery | 6,500mAh, 15W Fast Charging |
| Software | Android 16, OriginOS 6.0 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Vivo Y31d (256GB/8GB; 50MP Dual Camera; 7200mAh)
KSh 4,300 – KSh 4,800Price range: KSh 4,300 through KSh 4,800| Display | 6.75 Inches, 720 x 1570 Pixels |
| Camera | 50MP + 0.08MP |
| Memory | 256GB/128GB eMMC 5.1 |
| RAM | 16GB (8GB + 8GB Extended) |
| Battery | 7,200mAh, 44W Fast Charging |
| Software | Android 15, FuntouchOS 15 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Vivo Y21d (256GB/6GB; 50MP Dual Camera; 6500mAh)
KSh 3,600 – KSh 4,000Price range: KSh 3,600 through KSh 4,000| Display | 6.68 Inches, 720 x 1608 Pixels |
| Camera | 50MP + 0.08MP |
| Memory | 256GB/128GB eMMC 5.1 |
| RAM | 12GB (6GB + 6GB Extended) |
| Battery | 6,500mAh, 44W Fast Charging |
| Software | Android 15, FuntouchOS 15 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Vivo Y04 (64GB/4GB; 13MP Dual Camera; 5500mAh)
| Display | 6.74 Inches, 720 x 1600 Pixels |
| Camera | 13MP F2.2 + 0.08MP F3.0 |
| Storage | 128GB/64GB eMMC 5.1 |
| RAM | 4GB LPDDR4X |
| Battery | 5,500mAh, 15W Fast Charging |
| Software | Android 14, FuntouchOS 14 |
Showing all 4 resultsSorted by latest