Filter by Deposit
Itel City Series
Itel City 200 (128GB/4GB; 50MP Camera; 5200mAh)
| Display | 6.75 Inches, 720 x 1600 Pixels |
| Camera | 50MP |
| Storage | 128GB UFS 2.2 |
| RAM | 4GB LPDDR4X |
| Battery | 5,200mAh, 18W Fast Charging |
| Software | Android 14, Itel OS 14.5 |
Itel City 100 (128GB/6GB; 13MP Camera; 5200mAh)
| Display | 6.75 Inches, 720 x 1600 Pixels |
| Camera | 13MP |
| Storage | 256GB/128GB UFS 2.2 |
| RAM | 4GB/6GB LPDDR4X |
| Battery | 5,200mAh, 18W Fast Charging |
| Software | Android 14, Itel OS 14.5 |
Showing all 2 resultsSorted by latest