Filter by Deposit
Ksh 2k to 4k
MKOPA X3 (128GB/4GB; 50MP Dual Camera; 5000mAh)
| Display | 6.56 Inches, 1600 x 720 Pixels |
| Processor | 1.6 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP + 50MP Dual |
| Memory | 128GB Storage, 4GB RAM |
| Battery | 5000mAh, 20W Fast Charging |
| Software | Android 15 + 2 OS Updates |
| Deposit | Ksh 3,199 |
| Installments | Ksh 67 Daily |
MKOPA M10 (64GB/4GB; 13MP Dual Camera; 5000mAh)
| Display | 6.56 Inches, 1612 x 720 Pixels |
| Processor | 1.6 GHz Octa-core |
| Camera | 13MP + AI lens |
| Memory | 128GB Storage, 4GB RAM |
| Battery | 5000mAh, 10W Charging |
| Software | Android 14 + 2 OS Updates |
| Deposit | Ksh 2,800 |
| Installments | Ksh 62 Daily |
MKOPA X2 (128GB/4GB; 50MP Dual Camera; 5000mAh)
| Display | 6.56 Inches, 1612 x 720 Pixels |
| Processor | 1.6 GHz Octa-core |
| Camera | 13MP + AI lens |
| Memory | 128GB Storage, 4GB RAM |
| Battery | 5000mAh, 10W Charging |
| Software | Android 14 + 2 OS Updates |
| Deposit | Ksh 3,299 |
| Installments | Ksh 72 Daily |
Showing 21–23 of 23 resultsSorted by latest