Filter by Deposit
Filter by Series
- Elimutab Kids Tablets 1
- Honor X Series 1
- Infinix GT Series 1
- Infinix Hot Series 3
- Infinix Note Series 2
- Infinix Smart Series 2
- Itel City Series 2
- Neon Series 1
- Oppo A Series 3
- Oppo Reno Series 1
- Philips Essense Series 2
- Philips Omni Series 1
- Realme C Series 2
- Realme Note Series 1
- Redmi A Series 1
- Redmi Note Series 2
- Tecno Camon Series 5
- Tecno Pop Series 2
- Tecno Spark Series 5
- Villaon V Series 1
- Vivo V Series 1
- Vivo Y Series 4
Onfon Mobile
Philips Omni 10 (256GB/8GB; 108MP Dual Camera; 5000mAh)
| Display | 6.6 Inches, 720 x 1612 Pixels |
| Processor | 2.0 GHz Octa-core |
| Camera | 108MP + 0.08MP |
| Memory | 256GB Storage; 8GB RAM |
| Battery | 5000mAh, 18W Fast Charging |
| Software | Android 13 |
| Deposit | Ksh 5,900 |
| Installments | Ksh 95 Daily |
Philips Essense 20 (256GB/8GB; 50MP Dual Camera; 5000mAh)
KSh 3,600 – KSh 4,800Price range: KSh 3,600 through KSh 4,800| Display | 6.56 Inches, 720 x 1612 Pixels |
| Processor | 1.6 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP + 2MP |
| Memory | 256GB/128GB Storage; 8GB/4GB RAM |
| Battery | 5000mAh, 10W Charging |
| Software | Android 14 |
| Deposit | 256GB – Ksh 4,800; 128GB – Ksh 3,600 |
| Installments | 256GB – Ksh 80 Daily; 128GB – Ksh 60 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Philips Essense 10 (128GB/3GB; 13MP Dual Camera; 5000mAh)
KSh 2,700 – KSh 3,200Price range: KSh 2,700 through KSh 3,200| Display | 6.56 Inches, 720 x 1612 Pixels |
| Processor | 1.6 GHz Octa-core |
| Camera | 13MP + 2MP |
| Memory | 128GB/64GB Storage; 3GB/4GB RAM |
| Battery | 5000mAh, 10W Charging |
| Software | Android 14 |
| Deposit | 128GB – Ksh 3,200; 64GB – Ksh 2,700 |
| Installments | 128GB – Ksh 55 Daily; 64GB – Ksh 50 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Realme C75 (512GB/8GB; 50MP Triple Camera; 6000mAh)
KSh 4,900 – KSh 6,000Price range: KSh 4,900 through KSh 6,000| Display | 6.72 Inches, 2400 x 1080 FHD+ |
| Camera | 50MP + AI Lens |
| Storage | 512GB/256GB/128GB |
| RAM | 16GB (8GB + 8GB Dynamic) |
| Battery | 6,000mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 14, Realme UI 5.0 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Tecno Camon 30s (128GB/6GB; 50MP Triple Camera; 5000mAh)
| Display | 6.78 Inches, 1080 x 2436 Pixels |
| Camera | 50MP + 2MP + AI Lens |
| Storage | 128GB |
| RAM | 12GB (6GB + 6GB Extended) |
| Battery | 5,000mAh, 33W Fast Charging |
| Software | Android 14, HiOS 14 |
Showing 41–45 of 45 resultsSorted by latest