Filter by Deposit
Shop
Redmi A7 Pro (128GB/4GB; 13MP Triple Camera; 6000mAh)
| Display | 6.9 Inches, 720 x 1600 Pixels |
| Camera | 13MP + Auxiliary lens |
| Storage | 128GB/64GB UFS 2.2 |
| RAM | 4GB LPDDR4X |
| Battery | 6000mAh, 15W Fast Charging |
| Software | Android 16, Xiaomi HyperOS 3 |
Vivo Y05 (128GB/4GB; 8MP Dual Camera; 6500mAh)
KSh 2,700 – KSh 3,200Price range: KSh 2,700 through KSh 3,200| Display | 6.74 Inches, 720 x 1600 Pixels |
| Camera | 8MP F2.0 |
| Storage | 128GB/64GB eMMC 5.1 |
| RAM | 4GB LPDDR4X |
| Battery | 6,500mAh, 15W Fast Charging |
| Software | Android 16, OriginOS 6.0 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Infinix Smart 20 (128GB/4GB; 8MP Dual Camera; 5200mAh)
| Display | 6.78 Inches, 720 x 1576 Pixels |
| Camera | 8MP + AI Lens |
| Storage | 128GB/64GB |
| RAM | 4GB |
| Battery | 5,200mAh, 15W Fast Charging |
| Software | Android 16 (Go Edition), XOS 16 |
Tecno Pop 20 (128GB/4GB; 13MP Dual Camera; 5000mAh)
KSh 2,700 – KSh 3,200Price range: KSh 2,700 through KSh 3,200| Display | 6.75 Inches, 720 x 1600 Pixels |
| Camera | 13MP + 0.08MP |
| Storage | 128GB/64GB |
| RAM | 8GB (4GB + 4GB Extended) |
| Battery | 5000mAh, 15W Fast Charging |
| Software | Android 15 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Oppo A6x (256GB/4GB; 13MP Dual Camera; 6500mAh)
KSh 2,400 – KSh 3,700Price range: KSh 2,400 through KSh 3,700| Display | 6.75 Inches, 720 x 1570 Pixels |
| Camera | 13MP F2.2 |
| Storage | 256GB/128GB/64GB |
| RAM | 4GB |
| Battery | 6,500mAh, 5W Reverse Charging |
| Software | Android 15, ColorOS 15 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Realme Note 60x (128GB/4GB; 8MP Dual Camera; 5000mAh)
KSh 2,400 – KSh 2,500Price range: KSh 2,400 through KSh 2,500| Display | 6.67 Inches, 720 x 1604 Pixels |
| Camera | 8MP + AI Lens |
| Storage | 128GB/64GB; MicroSD up to 2TB |
| RAM | 8GB (4GB + 4GB Dynamic) |
| Battery | 5,000mAh, 15W Fast Charging |
| Software | Android 14, Realme UI 5.0 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Infinix Smart 10 (128GB/4GB; 8MP Dual Camera; 5000mAh)
KSh 2,500 – KSh 2,800Price range: KSh 2,500 through KSh 2,800| Display | 6.67 Inches, 720 x 1600 Pixels |
| Camera | 8MP + AI Lens |
| Storage | 128GB/64GB |
| RAM | 4GB/3GB |
| Battery | 5,000mAh, 15W Fast Charging |
| Software | Android 15 (Go Edition), XOS 15.1 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Samsung A07 (128GB/4GB; 50MP Dual Camera; 5000mAh)
KSh 3,700 – KSh 4,400Price range: KSh 3,700 through KSh 4,400| Display | 6.7 Inches, 720 x 1600 Pixels |
| Camera | 50MP + 2MP |
| Storage | 128GB/64GB |
| RAM | 4GB |
| Battery | 5,000mAh, 25W Fast Charging |
| Software | Android 16, One UI 8.0 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Vivo Y04 (64GB/4GB; 13MP Dual Camera; 5500mAh)
| Display | 6.74 Inches, 720 x 1600 Pixels |
| Camera | 13MP F2.2 + 0.08MP F3.0 |
| Storage | 128GB/64GB eMMC 5.1 |
| RAM | 4GB LPDDR4X |
| Battery | 5,500mAh, 15W Fast Charging |
| Software | Android 14, FuntouchOS 14 |
Philips Essense 10 (128GB/3GB; 13MP Dual Camera; 5000mAh)
KSh 2,700 – KSh 3,200Price range: KSh 2,700 through KSh 3,200| Display | 6.56 Inches, 720 x 1612 Pixels |
| Processor | 1.6 GHz Octa-core |
| Camera | 13MP + 2MP |
| Memory | 128GB/64GB Storage; 3GB/4GB RAM |
| Battery | 5000mAh, 10W Charging |
| Software | Android 14 |
| Deposit | 128GB – Ksh 3,200; 64GB – Ksh 2,700 |
| Installments | 128GB – Ksh 55 Daily; 64GB – Ksh 50 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
iPhone 11 Pro Max (256GB/4GB; 12MP Quad Camera- Certified Renewed)
| Display | 6.5 inches, 1242 x 2688 pixels |
| Camera | 12MP + 12MP + 12MP Triple |
| Storage | 256GB |
| RAM | 4GB |
| Chipset | Apple A13 Bionic |
| Software | iOS 26.2 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Showing all 11 resultsSorted by latest