Filter by Series
Ksh 7k to 10k
Galaxy S21 Ultra (128GB/8GB; 108MP Quad Camera; 5000mAh – Certified Renewed)
| Display | 6.8 inches, 1440 x 3200 Pixels |
| Camera | 108MP + 10MP + 10MP + 12MP |
| Storage | 128GB |
| RAM | 8GB |
| Battery | 5,000mAh, Wireless Charging |
| Software | Android 15; One UI 6.1 |
Galaxy S21 Plus (128GB/8GB; 64MP Triple Camera; 4800mAh – Certified Renewed)
| Display | 6.7 inches, 1080 x 2400 Pixels |
| Camera | 12MP + 64MP + 12MP |
| Storage | 128GB |
| RAM | 8GB |
| Battery | 4,800mAh, Wireless Charging |
| Software | Android 15; One UI 6.1 |
Galaxy S20 Plus 5G (128GB/8GB; 64MP Quad Camera; 4500mAh – Certified Renewed)
| Display | 6.7 inches, 1440 x 3200 Pixels |
| Camera | 12MP + 64MP + 12MP + 3D quad |
| Storage | 128GB |
| RAM | 8GB |
| Battery | 4,500mAh, Wireless Charging |
| Software | Android 13; One UI 5 |
Galaxy S20 Ultra (128GB/8GB; 108MP Quad Camera; 5000mAh – Certified Renewed)
| Display | 6.9 inches, 1440 x 3200 Pixels |
| Camera | 108MP + 12MP + 48MP + VGA |
| Storage | 128GB |
| RAM | 8GB |
| Battery | 5,000mAh, Wireless Charging |
| Software | Android 13; One UI 5 |
iPhone 11 (128GB/4GB; 12MP Dual Camera – Certified Renewed)
| Display | 6.1 inches, 828 x 1792 pixels |
| Camera | 12MP + 12MP Dual |
| Storage | 128GB/256GB |
| RAM | 4GB |
| Chipset | Apple A13 Bionic |
| Software | iOS 26.2 |
Showing all 5 resultsSorted by latest